Naše tipy, rady a vysvětlení

1. Vyhledávání produktu

Do okna vyhledávače zadejte kód výrobku AVANIX. Pokud jej neznáte, použijte kód výrobce RUVILLE, INA, SKF nebo zadejte OE.

2. Co neuvádíme

U produktů neuvádíme karosářský typ vozidla. Vycházíme pouze z motorizace, takže nehledejte combi, avant, cabrio, apod. Stejně tak neuvádíme zkratky týkající se pohonu všech kol.

3. Telefon – Hot line

Nechce se vám hledat výrobek pomocí vyhledávače, nebo systém hlásí problém s nalezením? Nejste si jisti výběrem? Nachystejte si potřebné údaje o vozidle (rok výroby, typ vozidla, obsah) a prosím kontaktujte nás na tel.č. 770 77 88 22.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Stejně tak případně zodpovíme další otázky související s prodejem.

4. Platba

Po domluvě je možné platit v Eur dle platného aktuálního kurzu ČNB.
Účet Avanix Group Eur:
2700978180/2010 IBAN: CZ1120100000002700978180 BIC: FIOBCZPPXXX

5. Doprava

Pokud potřebujete dodat zásilku v určitý čas případně na jiné místo, zavolejte. Najdeme společně řešení.

6. Naše ceny

Naše ceny vychází z jasného propočtu výroby, nákupu a minimalizace dalších nákladových položek. U nás platíte pouze za potřebný výrobek, ne za zbytečný instalační materiál, ne za předražený obal apod.

7. Pojištění

Naše podnikání je řádně pojištěno na případnou závadu vzniklou díky našim výrobkům.
Značka Avanix je řádně zaregistrována jako ochranná známka u Úřadu průmyslového vlastnictví č. 354423. S tím je dle platné evropské legislativy spojena povinnost ručit za vady vzniklé díky výrobkům s touto ochranou značkou nejen během trvání, ale i po jejím případném zániku.

8. Pomluvy

Jako mnozí další výrobci a distributoři se setkáváme s negativní kampaní vedenou ve stylu „pouze originál je ten pravý díl.“ K tomu dodáváme, že se smějeme německým originálům vyráběným všude jen ne v Německu a prodávané za přemrštěné ceny. Smějeme se kampaním a sloganům typu „vyrobeno podle německého know-how“ a smějeme se těm, co se podobnými PR výtvory nechávají ovlivnit.